W konsekwencji, iż z portalu fiaerc.com zdjęcia mogą pobierać tylko akredytowani, a WRC Plus oprócz przelewu pay pal wymaga ode mnie także karty kredytowej postanowiłem wypowiedzieć wojnę pseudo promotorom. Papudrakom, którzy ograniczają dostęp do mojej życiowej pasji.

Sam będę serwował najlepsze medialne kąski, bo jak znam życie Wy – moi szanowni czytelnicy też macie inne zajęcia na głowie niż żmudne procedury odświeżania wiecznie zawieszonych subskrypcji.

Środa to dobry dzień – są już materiały z poprzedniego weekendu, ale jeszcze nie zaczęły się następne zawody. Zaczynamy od ERC Rajdu Estonii. Obowiązkowo.

Następnie już polskie podwórko: Rajd Doliny Krzemionki – impreza RO, Super KJS i HRPP, której organizatorem był AK Tomaszowski.

Na koniec Wyspy Kanaryjskie jakich nie znamy – Rally Senderos de La Palma 2016. W takich warunkach start autem z klasy 2 ma sens, a i tak chyba ani razu nie wbił piątego biegu. Zastanawia mnie tylko gdzie są kibice?

Jeśli traficie na coś fajnego podsyłajcie śmiało w wiadomości na facebooku tudzież twitterze albo w mailu marekstarzynski@outlook.com Obiecuję, że nie zapomnę wspomnieć o Waszym wkładzie w promocję tego sportu :)

Reklamy